Протікає дах в побутівці, вагончику?

Згодом, у даху, навіть в добре укомплектованої тимчасової будівлі можуть з’явитися тріщини, через які буде потрапляти волога. Найбільш схильні до дії опадів старі побутівки і вагончики з рубероидним дахом, що укладений на дерев’яних або металевих ребрах.

Сніг що тане або дощова вода легко просочуються крізь отвори і щілини, що доставляє власникам великі неприємності. Перше, що необхідно зробити, це уважно обстежити верхню частину побутівки і знайти місце пошкодження. Після чого підбирається матеріал, яким необхідно покрити пошкоджений дах вагончика.

течет крыша бытовки вагончика

Вибір матеріалу для ремонту даху вагончика

Щоб запобігти руйнуванню внутрішнього оздоблення приміщення дуже важливо вчасно відремонтувати дах побутівки. Для укладання нової покрівельної поверхні можна вибрати один з доступних варіантів покриття.

  • Руберойд – є одним з найдешевших матеріалів. При використанні такого покриття слід пам’ятати, що воно не призначене для тривалої експлуатації і через деякий час таке оздоблення зажадає заміни.
  • Профнастил – профільований лист, який укладають на шар руберойду або будь-якого іншого утеплювача. Без теплоізоляційного прошарку в побутівці буде холодно. До мінусів такого покриття можна віднести пошкодження корозією і шум при атмосферних опадах.
  • Шифер за вартістю трохи перевищує руберойд, але якщо говорити про його фізичні параметри, то цей матеріал міцніший. При правильному укладанні шифер стане надійним захистом житла від попадання через дах опадів. Пориста структура і форма хвилі не дозволять снігу або дощу надовго затримуватися на такій поверхні. Єдиний недолік шиферу – це його крихкість. Під час забивання цвяхів на ньому можуть утворитися тріщини і відколи.
  • Бітумна черепиця – легкий і вологостійкість покрівельним матеріал. Крім презентабельного зовнішнього вигляду вона поглинає шум. Якщо ви плануєте використовувати битовку на постійній основі, то це однозначно кращий варіант.

Всі стики на даху обов’язково обробити покрівельним герметиком.

Щоб уникнути проблем із затримкою води і снігу на даху вагончика, її необхідно встановлювати під кутом приблизно 15 градусів. Для більшої надійності при укладанні покрівельного покриття необхідно організувати невеликий козирок (схил) по всьому периметру вагончика, а також стік для дощової води.

Щоб не обтяжувати себе клопотами пов’язаними з купівлею і ремонтом битовки, можна скористатися такою послугою як аренда вагончика на час будівництва. У нашій компанії можна взяти побутівку в оренду на будь-який термін. Ми оперативно доставимо вагончик на будівельний об’єкт Києва і Київської області.

Понравилась статья ставьте like: