Доставка побутівок

Найчастіше при купівлі або оренді вагончика клієнт не підозрює, що проблема доставки існує. По-перше, ця послуга коштує не дешево. І відкривши інтернет, можна в цьому переконатися. По друге, якщо ви купили вагончик, розміри якого перевищують стандарт для перевезення, ви повинні будете подбати про супроводжуючі документи, які виписуються в ДАІ і супроводжуючий автотранспорт. І, нарешті, якщо навіть вам випишуть накладну на товар, то у вас не буде документів на перевезення.

Доставка побутівки краном маніпулятором в Києві

доставка битовки маніпулятором

Наша компанія має можливість доставити вашу битовку в будь-який кінець Києва, Київської області і всієї України. У нас ця послуга здійснюється як машиною з маніпулятором, який завантажує і вивантажує себе сам, так і звичайною бортовою вантажівкою.

Машина з маніпулятором ідеальний варіант для перевезення вагончика на приватний об’єкт або туди, де не може поміститися багато великої техніки для розвантаження. Варто сказати, що ціна за вантаження-перевезення битовки буде значно дешевше, у машини-маніпулятора, ніж в тому випадку, якщо за все доведеться платити окремо.

Недолік машини з маніпулятором в тому, що виліт стріли у неї не дуже великий і вантажопідйомність до 2,5 т. Іншими словами маніпулятор не зможе подати битовку на далеку відстань.

Ціна доставки битовки в Києві та Київській області

У вартість доставки битовки або вагончика на об’єкт входить:

  • подача автокрана маніпулятора
  • завантаження
  • вивантаження
  • перевезення

Доставка битовки бортовою вантажівкою автокраном

При покупівлі або оренді побутівки в нашій компанії наші фахівці обов’язково запропонують вам оптимальний варіант, який буде економічно вигідний саме Вам.

У другому випадку (при перевезенні битовки бортовою машиною без маніпулятора) вам необхідно буде найняти кран для вивантаження. Найчастіше цей варіант вважають за краще великі будівельні корпорації, на об’єктах яких кран знаходиться стаціонарно, а битовку потрібно подавати на далеку відстань від борту або на 2-3 поверх, або одну на іншу. У цьому випадку компанія не переплачує гроші за вивантаження.

Приблизительный расчет доставки вагончика по Киевской области с выгрузкой манипулятором

Расстояние от Киева, км

Стоимость доставки, грн