Особливості евакуації легкових авто

Эвакуация легкового автомобиляЖоден водій не застрахований від неприємностей на дорозі. Адже поломка транспорту не залежать від стажу водія. Не секрет, що більшість дорожніх покриттів в нашій країні не відповідає жодним стандартам. Крім того, не завжди вдається запобігти попаданню в глибокі ями на поганих трасах.

Що потрібно знати при виклику правильної техніки?

Залежно від ситуації, що склалася для евакуації автомобілів використовують різні види евакуаторів. Кожен з них має певну вантажопідйомність. Розглянемо, в яких ситуаціях потрібно використовувати той чи інший вид тягача.

Якщо у автомобіля заблоковані колеса або несправне рульове управління, авто не може рухатися в потрібному напрямку при навантаженні. У цьому випадку використовують підкатні візки, на які встановлюють колеса, і за допомогою лебідки автомобіль переміщається на платформу. Але її можна використовувати то на рівних поверхнях, коли транспорт стоїть, наприклад, на узбіччі або стоянці.

Якщо машина знаходиться у важкодоступному місці, то тут не обійтися без допомоги крана-маніпулятора. На самому крані закріплені спеціальні ремені – троси, які простягаються під автомобіль, за рахунок цього можна підняти аварійний транспорт на необхідну висоту і поставити на платформу.

Для транспортування автомобіля з автоматичною коробкою передач необхідний евакуатор з повним завантаженням. Для навантаження авто за допомогою зсувний платформи необхідні висувні аппарели, за якими транспорт рухається на платформу як по рейках. Цей метод можна застосовувати і в разі блокування рульового управління.

Для того, щоб правильно вибрати спосіб евакуації автомобіля, дуже важливо врахувати всі нюанси і особливості ситуації, що склалася. При замовленні евакуатора, необхідно детально розповісти диспетчеру про вашому авто, його стан і місце, де він опинився.

Невірно надана інформація або її приховування може спричинити за собою неприємні наслідки. Наприклад, ви не повідомили диспетчеру, що автомобіль опинився в кюветі, на ваш виклик приїхав евакуатор без крана-маніпулятора, він не впорався з завданням. В результаті даремно витрачений час і вартість подачі техніки. Щоб уникнути подібної ситуації, надана інформація повинна бути достовірною і правильною.

Наша компанія пропонує будівельні вагончики і побутівки в оренду під різні потреби: проживання будівельних бригад, блок-пости, сезонне житло на дачній ділянці, офіси.

Понравилась статья ставьте like: