Купівля, будівництво або оренда побутівки?

Побутівка – корисна в господарстві і практична конструкція. Причин, через яку вона може знадобитися, маса. Всілякі вагончики і модульні контейнери потрібні будівельникам, власникам заміських будинків, приватним підприємцям.

З огляду на, що необхідність в битовки може бути як тимчасової, так і постійної, потрібно визначитися, що ж робити: купити готовий вагончик, зібрати прибудову з нуля або орендувати її на час.

Аренда или покупка бытовки

Купівля побутівки

Купівля нової битовки за ціною порівнянна з будівництвом. Зате не доведеться витрачати час і сили. Це оптимальний варіант, якщо вагончик потрібен терміново або за відсутності якихось додаткових побажань до його конфігурації і планування. Основний мінус тут очевидний: брак різноманітності.

Інша альтернатива – покупка б / у побутівки. Це приблизно вдвічі дешевше, але така прибудова не годиться для тривалого користування. Зате вона цілком підійде, якщо з часом все одно доведеться від неї позбавлятися. Викинути таку битовку не шкода.

БУДІВНИЦТВО

Тут все залежить від того, які матеріали використовуються.

Самостійно зручніше і простіше за все будувати дерев’яну битовку. Для цього знадобляться блоки фундаменту, бруси, мінеральна вата, листи для обшивки. Також враховуються вікна і двері, кабелі, розетки, світильники, кріплення, замки, монтажна піна і інші витратні матеріали. Потрібно враховувати і те, які інструменти є, а які доведеться докуповувати.

Самостійно можна побудувати і битовку з металевим каркасом, але вона обійдеться в середньому на третину дорожче.

Якщо більшість матеріалів в наявності – споруда битовки обійдеться в кілька тисяч. Якщо все потрібно купувати, то вартість порівнянна з покупкою готової побутівки. Зате при самостійному будівництві можна експериментувати з конфігурацією, розмірами і плануванням.

ОРЕНДА

Оренда вагончіка – оптимальний варіант, якщо побутівка потрібна на кілька місяців, до півроку. Тоді це дешевші, простіше, швидше і доцільніше. Асортимент – стандартний. Це модульні або каркасні утеплені контейнери. Додатково вони вже можуть бути обладнані всім необхідним: ліжками, простими меблями, постільними речами. Чи не доведеться доплачувати за них окремо.

Звичайне саме в оренду беруться вагончики на будмайданчиках.

Висновки

Вибираючи варіант, потрібно визначитися з основними аспектами:

  • Як довго і для чого конкретно буде використовуватися побутівка;
  • Конструкція якого типу потрібна;
  • Розміри і конфігурація;
  • Матеріали.

Виходячи з цього можна предметно розрахувати, який варіант буде дешевше.

Понравилась статья ставьте like: