Як використовувати битовку?

При будівництві заміського будинку або іншого об’єкта спершу встановлюється побутівка, завдання якої – стати тимчасовим житлом і сховищем необхідних дрібниць на час робіт. Але що робити, коли будівництво закінчено і допоміжні споруди більше не потрібні? Хтось вважає за краще позбавитися від вагончика, а хтось використовує його в якості сховища для господарського інвентарю. Але є куди більш цікаві варіанти.

Звичайно, битовку завжди можна продати, але така угода рідко приносить серйозні гроші. Набагато вигідніше ефективно пристосувати прибудову для власного задоволення і вирішення різноманітних побутових потреб.

Бытовка летний домик

Варіанти подальшої експлуатації

Якщо підключити уяву, можна помітити, що сфера застосування побутівок практично не обмежена. Ось лише деякі варіанти:

  • Зовнішня душова. Для цього підводиться вода, організовується слив, встановлюються нагрівальні елементи. З побутівок побільше можна зробити душову на кілька кабінок, в залежності від розмірів і конфігурації.
  • Баня. Ще один популярний варіант. Для цього вагончик ізолюється, герметизується, обробляється вагонкою і оснащується необхідним обладнанням.
  • Літня кухня. Досить підвести необхідні комунікації, якщо якась їх частина відсутня, а також підібрати меблі, техніку і аксесуари.
  • Гостьовий будиночок. Утепливши і красиво оформивши вагончик, можна зробити його повноцінним і комфортним спальним місцем на випадок несподіваних гостей.
  • Блок-контейнер. Це варіант використання металевих побутівок. Додатково монтуються кріплення, заварюються непотрібні отвори і прорізаються нові. Контейнер підходить для перевезень різних вантажів.
  • Гараж. Якщо розміри вагончика дозволяють, його легко переобладнати в гараж для легкового автомобіля. Встановити ворота і поправити незначні дрібниці набагато простіше, ніж встановити новий гараж з нуля.
  • Пункт охорони. Перепланування, додаткова ізоляція, створення вікон і придбання необхідного обладнання зробить зі звичайного будівельного вагончика практичний і функціональний охоронний пункт.

Можна придумати і інші варіант, орієнтуючись на власні вподобання і потреби. Різноманітність сучасних матеріалів і можливостей дозволяє переробити просту битовку практично в будь-який функціональний об’єкт. З більшістю робіт можна навіть впоратися самостійно.

Бытовка баня

Понравилась статья ставьте like: