Доставка побутівок евакуатором

Перевезення побутівок, вагончиків, кіосків та інших подібних споруд завжди вимагає використання професійної спецтехніки та обладнання відповідної вантажопідйомності і габаритів.

Найпоширеніший варіант в Києві та Київській області – доставка побутівок евакуатором. Це найшвидший і безпечний варіант, адже займатися транспортуванням самостійно не тільки важко, а найчастіше – і зовсім неможливо.

evakuator-perevozka-bytovki

Сфера застосування побутівок, модульних споруд, кіосків і подібних конструкцій практично безмежна. Саме тому час від часу їх доводиться перевозити з місця на місце. Звичайно, зробити це за допомогою звичайного сімейного автомобіля неможливо.

Ще один нюанс – правильне складання маршруту, особливо – для великих відстаней. Щоб перевезти габаритну битовку, потрібно врахувати стан і завантаженість доріг, і масу інших дрібниць, щоб не створювати аварійних ситуацій і не ускладнювати пересування інших транспортних засобів.

Неграмотне транспортування – це витрати ресурсів даремно і ризик пошкодити об’єкт або його вміст. Звернувшись в спеціальну службу, досить обумовити всі характеристики, пункт призначення і терміни, а фахівці вже самі визначать, яке обладнання для цього потрібно, як безпечно підняти і зафіксувати битовку, як акуратно доставити її до місця і встигнути в термін.

Переваги професійного перевезення побутівок

Для перевезення побутівок евакуатором використовуються автокрани, маніпулятори та інші пристрої. Крім класичних побутівок, це можуть бути:

  • Будівельні і прорабські вагончики;
  • Готові дачні будиночки;
  • Кіоски, блок-модулі, блокпости;
  • МАФи, павільйони, торгові кіоски;
  • Інші модульні конструкції.

Устаткування підбирається під конкретну задачу, з урахуванням місця розташування, відстані, розмірів і ваги конструкції, інших особливостей. Різні види маніпуляторів піднімають від декількох десятків кілограм до десятків тонн.

Для перевезення використовуються платформи, які відрізняються площею і місткістю. Також потрібні різні кріплення, фіксатори, лебідки, троси та додаткові інструменти. Всі вони є в арсеналі фахівців з транспортування.

Доставка побутівок евакуатором в Києві та Київській області – це швидко, якісно, надійно і недорого. Замовивши послугу, не доведеться витрачати час, нерви і сили, адже всі турботи і організаційні питання візьмуть на себе фахівці.

У нашій компанії можна взяти битовку в оренду на будь-який термін. Ми оперативно доставимо вагончик на будівельний об’єкт Києва і Київської області.

Понравилась статья ставьте like: