Демонтаж або продаж побутівки

Хоча побутівка – корисне і багатофункціональний придбання, а переобладнати її можна практично в усі, що завгодно, іноді необхідність у ній відпадає. І тоді є всього два варіанти: розібрати і викинути вагончик або продати його.

Демонтаж бытовкиМоже здатися, що демонтувати і відправити вагончик на смітник або лом – швидше і простіше. Насправді ж це не завжди так. Є цілий ряд компаній, які спеціалізуються на скуповуванні і вивезенні побутівок в різному стані. Хоча доведеться пошукати відповідне підприємство з вигідними умовами, у такого рішення є відразу дві незаперечні переваги:

  • Продаж б/у побутівки не принесе великих грошей. Але це все одно приємна можливість повернути хоча б частину суми, витраченої на її придбання або будівництво.
    Демонтаж і вивіз візьме на себе професійна бригада, яка приїде на об’єкт відразу після узгодження всіх деталей. Чи не доведеться витрачати свій час і сили.

Своя вигода є і у скупників. Викуплені вагончики ремонтуються або розбираються на запчастини і матеріали для ремонту інших. Після цього оновлені контейнери знову продаються або здаються в оренду. Так непотрібна одному власнику річ знаходить нове життя на інших будівельних майданчиках, територіях або приватних ділянках. Це ще й екологічно.

Які побутівки можна продати?

Насправді продати можна практично будь-які вагончики і контейнери, незалежно від їх розміру, внутрішнього планування, якості обробки та стану. Єдиний виняток – битовки, які ніяк не придатні для подальшого ремонту, реставрації та використання. Але на практиці це швидше виняток, ніж середньостатистична ситуація.

Як розраховується ціна?

Цена бытовки при продаже напрямую зависит от ее состояния, а также от того, сколько средств и сил придется потратить на ее подготовку к дальнейшему использованию. Если контейнер в хорошем состоянии и не требует капитального ремонта, его цена может достигать 70% первоначальной стоимости.

Самостоятельная продажа бытовки

Природно, зайнятися перепродажем можна і самостійно. Але для цього битовку спочатку доведеться ремонтувати, освіжити її зовнішній вигляд, витратити час на пошуки покупців. Можливо, так вдасться продати її вигідніше. Але доведеться докласти чимало зусиль, а до того ж завжди є ризик нарватися на шахраїв. Потрібно правильно розраховувати свої можливості і ресурси, а також готовність їх витрачати.

Понравилась статья ставьте like: