Чим утеплити металевий вагончик?

Металеві вагончики досить часто використовуються не тільки в якості приміщень для господарських потреб, але також для проживання робітників вчасно будівельного процесу. Виходячи з цього, дане приміщення потребує надійного і правильно теплоізоляції, яка забезпечить мінімальні втрати тепла в холодну пору року. Конструкція вагончика дозволяє виконати утеплення як своїми руками, так і за допомогою професіоналів з мінімальними витратами.

ВИБІР МАТЕРІАЛУ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ВАГОНЧИКА

Більшість використовуваних матеріалів в якості утеплювача мають бюджетну вартість, що обумовлюється призначенням даного приміщення.

  • Пінопласт. З його допомогою утеплюють стіни. Найчастіше, цей матеріал використовується для утеплення дерев’яних побутівок. Пінопласт стійкий до вологи і досить простий в укладанні. До мінусів такого утеплювача варто віднести низький термін служби як наслідок порушень технології укладання. Також, при використанні неякісного матеріалу пінопласт може кришитися, що в свою чергу збільшує втрати тепла.
    утепление металлического вагончика пенопластомЩе один мінус пінопласту – це його обсяг. Для хорошого утеплення вагончика буде потрібно досить значний шар матеріалу, що зменшує внутрішній простір приміщення, яке і так обмежена. Комі того, пінопласт горючий і швидко запалюється.
  • Мінеральна вата або скловолокно. Основна перевага даного утеплювача – це стійкість до займання, гарна теплоємність за умови правильного укладання. Якщо використовувати досить великий шар, то можна значно поліпшити акустичні характеристики приміщення.
    утепление металлического вагончика минеральной ватой
    Не смотря на то, что минеральная вата не имеет в своем составе вредные примеси, данный материал может оказать вред организму человека за счет наличия в нем мелких фракций осколок стекла или минеральных составляющих.
  • Базальтовое волокно (базальтовая вата).Приобрести его можно в форме плит, которые легко режутся на необходимые размеры и укладываются в качестве внутреннего утеплителя. Преимуществом базальтовой ваты можно отнести жароустойчивость, а также ее способность не деформироваться с течением времени. Хорошей теплоизоляции можно достичь используя небольшой слой материала, что позволяет сэкономить пространство вагончика и денежные расходы.
     утепление вагончика базальтовым волокном
    Мінус такого утеплення – велика кількість швів (стиків), які вимагають додаткової теплоізоляції.

Якщо ж ви не хочете обтяжувати себе клопотами пов’язаними з будівництвом і покупкою будівельних матеріалів, оренда битовки в Києві – оптимальний вихід.

Понравилась статья ставьте like: