Баня з побутівки

По завершенню будівельних робіт питання використання побутівок і інших допоміжних конструкцій стоїть особливо гостро. Часи, коли від вагончиків просто позбувалися, давно пройшли. Їх продаж не принесе значного доходу. Тоді чому б не використовувати битовку з користю для справи?

Баня из строительного вагончика

Відмінний варіант – створення лазні. При правильному плануванні це не так складно, як може здатися на перший погляд. Разом з тим, лазня завжди стане в нагоді на ділянці, радуючи домочадців і гостей.

Весь процес можна поділити на кілька етапів:

  • Створення фундаменту;
  • Підготовка каркаса;
  • Установка конструкції;
  • Ізоляція;
  • Підведення відсутніх комунікацій;
  • Монтаж обладнання;
  • Внутрішня і зовнішня обробка.

Працювати з уже встановленою побутівкою значно простіше, адже не доведеться з нуля готувати ділянку і монтувати каркас. Баня, створена своїми руками – це величезна економія. До того ж, можна завжди бути впевненим в її якості, адже матеріали і оснащення вибираються самостійно, під свої потреби.

Переобладнання битовки в баню

Баня завжди функціонує в складному влажностном і температурному режимі. Що випаровується рідина і теплові коливання постійно будуть впливати на матеріал підстави, сприяючи його руйнування і шкідливо впливаючи на здоров’я. Уникнути цього допоможе попередня підготовка.

Спершу знімається захисно-декоративне облицювання. Внутрішні і зовнішні поверхні очищаються і обробляються захисними складами, що перешкоджають гниттю, появі цвілі, паразитів і утворення тріщин від вогкості.

Наступний крок – створення тепло- і гідроізоляції. Конструкція повинна утримувати тепло і бути стійкою до вологи. Для зовнішньої і внутрішньої обшивки використовуються спеціальні бар’єрні матеріали. Всі шви проклеюються і герметизуються. Утеплювач повинен не боятися температурних коливань і вологи. Додатково може використовуватися шар пароізоляції, що запобігає скупчення конденсату і утворення грибка. Від якості цього етапу залежить функціональність всієї конструкції.

Зробити баню естетичної і акуратною можна, якщо підводити всі комунікації по прихованої технології. Водопровід і каналізація легко ховаються в конструкцію або підводяться зовні, захищаючись спеціальними кожухами.

Кращий варіант обробки – традиційна вагонка. Вона поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд і доступну ціну. Її стійкість до непростих експлуатаційних умов доведена часом і практикою. Така лазня з битовки зможе радувати господарів довгий час.

У нашій компанії можна взяти побутівку в оренду для будівельників на будь-який термін. Ми оперативно доставимо вагончик на будівельний об’єкт Києва і Київської області.

Понравилась статья ставьте like: