Особливості будівництва офісів

Сьогодні, зведення офісних будівель і бізнес-центрів є одним з найактуальніших і затребуваних напрямів в будівництві комерційної нерухомості. У проектуванні і будівництві офісних споруд є свої особливості і відмінності. У даній статті ми розглянемо, у чому власне вони полягають.

модульные здания

При будівництві офісних споруд пред’являють підвищені вимоги до безпеки, а також до якості інженерних систем будівлі. Також приділяється особлива увага плануванню, дизайну приміщень і екстер’єру. Причому, будь це велике офісна будівля або ж пересувний міні-офіс – всі вищевказані вимоги повинні бути дотримані.

Основна вимога інвестора до офісної будівлі – це, звичайно ж, ціна. Адже, чим нижче вартість будівництва, чим швидше окупляться вкладення. Час будівництва грає також важливу роль. Адже інвесторам не цікаво чекати закінчення будівництво місяці, а то й роки. З цієї причини при будівництві офісних будівель часто використовується каркасна технологія і модульне будівництво.

Офісне будівництво – відмінні риси

В останні роки, саме модульні офіси займають лідируючі позиції в офісному будівництві. На те є свої причини:

  • Швидкість зведення. Залежно від розмірів майбутнього офісного будинку, виготовити і змонтувати його можна в короткі терміни – від тижня до одного місяця.
  • Вартість будівництва. Ціна зведення модульних офісів значно менше вартості будівництва капітального будови. При цьому по комфорту модульний офіс ні чим не поступається капітального будівлі з цегли або газоблоку.
  • Мобільність будівлі. Модульний офіс просто незамінний для торгових і будівельних компаній. Завдяки мобільності бізнесу, можна швидко і без особливих зусиль змінити місце розташування офісу.

Переваги будівництва офісів за модульною технологією

  • Модульна офісна будівля монтується в будь-який час року за лічені дні.
  • Економія коштів на будівництві. Модульне будівництво дозволяє зменшити витрати в рази.
  • Зміна призначення і зміна місця розташування. Модульна технологія дозволяє здійснити це в найкоротші терміни. Завдяки чому, бізнес може бути більш гнучким і швидко відреагувати на зміни ринку.

У нашій компанії можна взяти битовку в оренду на будь-який термін. Ми оперативно доставимо вагончик на будівельний об’єкт Києва і Київської області.

Понравилась статья ставьте like: