Евакуатор або буксирування автомобіля!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Буксировка автомобиля

У сучасному світі евакуатори зайняли особливе місце. Практично кожен водій при поломці транспорту користується послугами евакуатора. Хоча і сьогодні, деякі переконані, що якщо у автомобіля не пошкоджена підвіска і рульове управління, то його простіше і швидше доставити в автомайстерню за допомогою м’якої зчіпки. Однак, досить часто, таку думку виявляється помилковим.

По-перше, щоб отримати допомогу від випадково проїжджаючого автомобіля, водію несправного авто потрібно витратити чимало часу. При цьому не факт, що вам вдасться отримати бажаний результат. Адже, не кожен попутник готовий витрать свій час на буксирування чужого автомобіля. До того ж під час буксирування автомобіля потрібно постійно бути напоготові і контролювати ситуацію на дорозі, щоб уникнути можливих неприємностей.

Рух на низькій швидкості, своєчасне пригальмовування і повороти, дотримання дистанції – все це сильно виснажує навіть досвідчених водіїв, не кажучи вже про новачків.

До того ж не всяка поломка дозволяє використовувати буксирувальний метод евакуації. Чого не можна сказати про евакуаторі.

Завдяки тому, що послуга евакуатора в Києві виявляється в будь-якому районі столиці, більшість виникли проблемних ситуацій на дорозі можна дозволити практично за лічені хвилини. Не варто витрачати час на пошуки і вмовляння водія добровольця, якщо існують сервіси готові надати допомогу на дорозі в будь-який час дня і ночі.

У той час як евакуатор буде виконувати свою роботу, власник несправного автомобіля зможе спокійно прийняти рішення про свої подальші дії. Застарілий спосіб буксирування авто змінила нова більш зручна послуга – транспортування автомобіля за допомогою евакуатора.

Наша компанія надає якісні послуги евакуатора, в тому числі і евакуацію краном маніпулятором. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам вирішувати будь-які поставлені завдання на взаємовигідних умовах в оптимальні терміни.

Ми пропонуємо побутівки і будівельні вагончики в оренду під різні потреби: проживання будівельних бригад, блок-пости, сезонне житло на дачній ділянці, офіси.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Понравилась статья ставьте like: